Môj príbeh štyroch fáz – Gabriela (48)

Môj príbeh štyroch fáz – Gabriela (48)

Začalo sa to takto: ,,Ty tomu veríš“?, ,,Ja by som sa takto nikdy netrápil/la“, hovorili mi moji priatelia a blízki…

Redukcia hmotnosti, myšlienka, ktorú som v sebe držala niekoľko rokov, ma neustále trápila. Po každom pokuse schudnúť sa znova a znova objavoval pocit beznádeje. Náročnými a zaručene účinnými diétami som sa snažila tento pálčivý problém riešiť. Rokmi som vyskúšala niekoľko odporúčaných redukčných programov, až kým som sa dostala k tomu skutočne vhodnému, ktorý je na vysokej odbornej úrovni, a to Metabolic Balance.

Evka z HEPPiApple, moja poradkyňa pri Metabolic Balance, ma skutočne presvedčila, že toto je tá správna voľba, ktorá nielenže zmení moje telo a zlepší zdravie, ale, ako sa hovorí, dá mi nový vietor do plachiet. A tak to aj bolo. Moje štartovacie číslo bolo 93 cm v obvode pása. Metabolic Balance plán, ktorý mi bol na mieru ušitý, trpezlivosť a odhodlanie mi postupne pod dohľadom odborníkov priniesli stratu  13 cm v obvode pása a hlavne nečakaný benefit vo forme zmeny liečby vysokého krvného tlaku.

Zdravie, úbytok váhy a vnútorná vyrovnanosť sú vynikajúce dôvody na to, aby som tento program s istotou odporučila všetkým, ktorí sú ochotní zabojovať o krajší, zdravší a šťastnejší život.

Gabriela (48)

Ak sa chcete o programe Metabolic Balance dozvedieť viac a zistiť, ako môže pomôcť zlepšiť zdravie a život aj Vám, neváhajte a dohodnite si u nás bezplatnú konzultáciu telefonicky na 0904 831 311 (Bratislava), 0904 738 156 (Košice) alebo nás kontaktujte e-mailom na info@heppiapple.sk.

Váš tím HEPPiApple