HeppiApple

Metabolic Balance

Už viem, čo znamená pojem Metabolic Balance®, no je pre mňa tento program vhodný?

27. februára 2024

O stravovaní podľa Metabolic Balance® ste už možno čítali alebo počuli, no stále váhate, či je tento program práve pre Vás. V hlave maté otázky, či je primeraný pre Váš zdravotný stav alebo či Vám skutočne vie pomôcť k dosiahnutniu ideálnej váhy. Tento príspevok Vám hádam pomôže nájsť odpovede, ktoré hľadáte.

Pokúste sa zodpovedať si na nasledovné otázy: Vyskúšali ste už opakovane niekoľko diét? Myslíte si, že je tažké odolať sacharidom, ako sú napríklad koláče, chlieb, čokoláda či sušienky? Máte vysoký krvný tlak, výsokú hladinu tuku v krvi, diabetes či dnu? Trápia Vás rôzne alergie a intolerancie? Je vaša energetická hladina nižšia, než by ste chceli? Ak ste odpovedali áno na niektoré alebo na všetky z týchto otázok, môže to byť spôsobené nesprávnym fungovaním Vášho metabolizmu a práve Metabolic Balance® by mohol byť odpoveďou na otázku, ktorú hľadáte.

Ak si ešte stále nie ste istý/á svojím rozhodnutím alebo neviete, ako začať, pozrite sa na nasledujúce kroky:

  • Dohodnite si stretnutie s poradcom! Prvým krokom je rozhodnúť sa, či Metabolic Balance® je pre Vás tá správna cesta, no doposiaľ zistené informácie Vám nestačia. Odporúčame Vám dohodnúť si krátky informačný rozhovor s niektorým z poradcov Metabolic Balance®, pri ktorom si preberiete princípy fungovania programu, Vaše otázky a ciele, ktoré by ste chceli v rámci svojho zdravia či váhy dosiahnuť.

Ak ste sa po stretnutí rozhodli, že Metabolic Balance® je nutričný program práve pre Vás a Vaše potreby, poradca si s Vami dohodne prvú konzultáciu, kde si prejdete osobný dotazník o Vašom telesnom a taktiež zdravotnom stave a dohodne si s Vami termín na odber krvi.

  • Analýza vzorky krvi. Hneď ako budú dostupné výsledky Vašej krvi, vzorka spolu s osobným dotazníkom, vyplneným počas prvej konzultácie,  bude zaslaná na vytvorenie Vášho individuálneho stravovacieho plánu.
  • Vystavenie stravovacieho plánu. Stravovací plán Vám bude vytvorený v priebehu niekolkých dní a následne po jeho doručení budete kontaktovaný/á Vašim poradcom, ktorý si s Vami dohodne termín pre odovzdanie plánu. Počas tejto konzultácie si podrobne prejdete Váš plán, preberiete si všetky 4 fázy programu a budete mať vysvetlené všetky nasledujúce kroky.

Prvé kroky máte za sebou a ostáva Vám ten najväčší, pustiť sa do toho. No kedy je vhodné obdobie pre začatie s Metabolic Balance®? Samozrejme, aj touto otázkou sa budete zaoberať počas konzultácie s Vaším poradcom. No obdobie, ktoré si zvolíte, je len a len na Vás. O tom, prečo je zvoliť si správne obdobie pre Vás dôležité, si môžte prečítať v našom ďalšom príspevku Príprava a zvolenie si správneho obdobia so začatím s Metabolic Balance®.

Ak ste teda zhodnotili vyššie uvedené, hurá do toho! Výsledok a cesta za zdravím je len a len vo Vašich rukách. Držíme Vám palce!!!

Bezplatnú konzultáciu si u nás môžete dohodnúť telefonicky na 0904 831 311 (Bratislava), 0904 738 156 (Košice) alebo nás kontaktujte e-mailom na info@heppiapple.sk.

Prihlás sa na prvú bezplatnú konzultáciu.

Konzultácia

Loading...