HeppiApple

Príbehy & skúsenosti s Metabolic Balance

Ako mi program Metabolic Balance® zmenil život – Volume 2

17. júna 2024

S programom Metabolic Balance® od HEPPiApple som začala 11. apríla 2020 a vážila som 85 kg. V septembri som už mohla prejsť do poslednej – udržiavacej fázy pri váhe 57 kg (-25 kg za necelých 5 mesiacov!!). Nezabúdajme, že som počas programu ani raz nenavštívila posilňovňu a nevykonávala žiadny šport! Sama som nemohla uveriť ako mi program Metabolic Balance® zmenil život.

Po prechode do udržiavacej fázy som jedla aj jedlá mimo svojho plánu, pila sem tam alkohol aj sladké a váha mi zostala stabilná. Stačilo dodržiavať základné zásady – 1 bielkovina v jedle, 5 hodinové prestávky medzi chodmi a snažila som sa dodržiavať aj približnú gramáž. Váha mi zostala stabilná. Ak sa mi aj stalo, že som sa trochu ,,spustila“, stačilo sa na týždeň – dva vrátiť do tretej fázy a moja vytúžená váha 57 kg bola späť.

Sviatočné obdobie

Blížilo sa však moje najhoršie obdobie prejedania sa – Vianočné sviatky a Silvester. Navyše sa tento krát pridal aj lockdown, čo spôsobilo, že som zostala doma dlhšie ako predošlé roky. Zostať doma znamenalo byť neustále obklopená množstvom jedla, sladkosťami a samozrejme na Silvestra aj alkoholom.

Pôvodne som chcela stráviť sviatky tak, že budem dodržiavať aspoň niektoré zo zásad Metabolic Balance®. Nedarilo sa mi to však vždy a od Štedrého dňa už len zriedkavo. Niekedy som jedávala (ako sa hovorí) raz denne – od rána do večera. Počas celého tohto obdobia som však bola pevne presvedčená, že po sviatkoch sa vrátim k prísnemu dodržiavaniu jedálnička aj s gramážou. Veľmi som sa totiž bála, že po sviatkoch budem pokračovať v nezdravej životospráve a znovu začnem priberať.

Po sviatkoch som samozrejme pribrala. Bála som sa postaviť na váhu, takže neviem konkrétne koľko kg to presne bolo. Na moje obrovské prekvapenie to ale zďaleka nebolo tak zlé, ako som pôvodne očakávala. Vždy som sa cez sviatky prejedala a vedela som, ako po nich zvyknem vyzerať. Tento krát, vďaka môjmu správne fungujúcemu metabolizmu, ma čakalo veľmi príjemne prekvapenie. Dokonca, keď som sa správne obliekla, nebolo na mne nič vidieť.

Späť k jedálničku

Vrátila som sa teda k jedálničku (tuky som si nechala) a váha začala znovu klesať. Už na konci januára som pri pohľade do zrkadla videla, že vyzerám ako pred sviatkami. Bola to pre mňa obrovská úľava. Nielen pre to, že sviatočný čas mi nenarušil môj výzor tak veľmi, ako som sa pôvodne bála, ale hlavne kvôli tomu, že to bol pre mňa ďalší dôkaz, že mi Metabolic Balance® zmenil život navždy a skutočne funguje. Už viem, že pokiaľ sa mi v ktoromkoľvek období môjho života (počas poslednej najvoľnejšej Udržiavacej fázy) postaví do cesty nezdravá životospráva – či už to budú sviatky, oslava, dovolenka atď., vždy sa budem môcť vrátiť do Tretej alebo Druhej fázy a udržať si svoju cieľovú váhu.

Metabolic Balance® zmenil život
Metabolic Balance® zmenil život

Program Metabolic Balance® je na celý život, pretože mi bol robený na mieru z môjho vlastného krvného obrazu. Viem sa k nemu kedykoľvek vrátiť, čo ja sama považujem za obrovskú výhodu a pomoc. Metabolic Balance nie je len o váhe ale naďalej na sebe pozorujem aj ostatné pozitívne účinky, ktoré u mňa nastali. Vďaka zdravej, pestrej a vyváženej strave s ktorou mi pomáha aj HEPPiApple restaurant prichádza aj dobrý spánok, pekná pleť a taktiež sa mi upravili ženské problémy.

Čím dlhšie v programe som, tým viac vidím aj cítim jeho pozitívne a dlhodobé účinky. Program od HEPPiApple by som vzhľadom na tieto skutočnosti odporučila naozaj každému. Teraz vidím, že som získala niečo, čo ma bude sprevádzať celý život a pozerám sa tak aj na investíciu, ktorú som naň vynaložila.

Zistiť o Metabolic Balance viac

Prihlás sa na prvú bezplatnú konzultáciu.

Konzultácia

Loading...