HeppiApple

Metabolic Balance

Metabolic Balance® – Je tento program vhodný práve pre mňa?

27. mája 2024

O stravovaní podľa Metabolic Balance® už možno máte nejaké informácie, no stále váhate, či je tento program práve pre Vás? V hlave máte otázky, či je primeraný pre Váš zdravotný stav alebo či Vám skutočne vie pomôcť k dosiahnutniu ideálnej váhy. Tento príspevok Vám hádam pomôže nájsť odpovede, ktoré hľadáte.

Zodpovedajte na nasledovné otázky: Skúšate opakovane rôzne diéty? Myslíte si, že je tažké odolať sacharidom, ako sú napríklad koláče, chlieb, čokoláda či sušienky? Máte vysoký krvný tlak, výsokú hladinu tuku v krvi, diabetes či dnu? Trápia Vás rôzne alergie a intolerancie? Je vaša energetická hladina nižšia, než by ste chceli? Ak je odpoveďou na niektoré alebo na všetky z týchto otázok áno, môže to byť nesprávne fungujúcim metabolizmom a práve Metabolic Balance® by mohol byť odpoveďou na otázku, ktorú hľadáte.

V prípade, že si ešte stále nie ste istý/á svojím rozhodnutím alebo neviete, ako začať, pozrite sa na nasledujúce kroky:
  • Dohodnite si stretnutie s poradcom! Prvá konzultácia je úplne nezáväzná a často počas nej zistíte, či je Metabolic Balance® pre Vás tá správna cesta. Poradca vám ochotne zodpovie na všetky otázky a ak vám doposiaľ zistené informácie Vám nestačia. Odporúčame Vám dohodnúť si krátky informačný rozhovor s niektorým z poradcov Metabolic Balance®, pri ktorom si preberiete princípy fungovania programu, Vaše otázky a ciele, ktoré by ste chceli v rámci svojho zdravia či váhy dosiahnuť.

Ak ste sa po stretnutí rozhodli, že Metabolic Balance® je nutričný program práve pre Vás a Vaše potreby, poradca si s Vami dohodne prvú konzultáciu. Prejdete si osobný dotazník o Vašom telesnom a taktiež zdravotnom stave a dohodne si s Vami termín na odber krvi.

  • Analýza vzorky krvi. Hneď ako k nám dorazia výsledky Vašej krvi, vzorka spolu s osobným dotazníkom, vyplneným počas prvej konzultácie,  zašleme ju na vytvorenie Vášho individuálneho stravovacieho plánu.
  • Vystavenie stravovacieho plánu. Stravovací plán Vám vytvoríme v priebehu niekoľkých dní. Následne vás poradca kontakujte a dohodnete si termín pre odovzdanie plánu. Počas tejto konzultácie si podrobne prejdete Váš plán. Preberiete si spolu všetky 4 fázy programu a podrobne si vysvetlíte všetky nasledujúce kroky.
Kedy začať ?

Prvé kroky máte za sebou a ostáva Vám ten najväčší, pustiť sa do toho. No kedy je vhodné obdobie pre začatie s Metabolic Balance®? Samozrejme, aj touto otázkou sa budete zaoberať počas konzultácie s Vaším poradcom. No obdobie, ktoré si zvolíte, je len a len na Vás. O dôležitosti výberu správneho obdobia si prečítajte v našom ďalšom príspevku Príprava a zvolenie si správneho obdobia so začatím s Metabolic Balance®.

Ak pozitívne hodnotíte vyššie uvedené, hurá do toho! Výsledok a cesta za zdravím je len a len vo Vašich rukách. Držíme Vám palce!!!

Bezplatnú konzultáciu si u nás môžete dohodnúť  telefonicky na 0907 064 885, e-mailom na info@heppiapple.sk alebo cez kontaktný formulár.

Prihlás sa na prvú bezplatnú konzultáciu.

Konzultácia

Loading...