Štítna žľaza & Metabolic Balance – Príbeh Patrície (30)

Štítna žľaza & Metabolic Balance – Príbeh Patrície (30)

Štítna žľaza je veľmi dôležitý, pre organizmus nevyhnutný orgán. Produkuje hormóny, ktoré ovplyvňujú celkový metabolizmus organizmu. U našich klientov, ktorí sa rozhodli pre program Metabolic Balance, zväčša vídame zlepšenie jej funkcie či znižovanie liekov

Ako stravovanie podľa Metabolic Balance ovplyvnilo našu ďalšiu spokojnú klientku Patríciu?

Ahojte, volám sa Paťa. Mám 30 rokov, tri krásne detičky a veľmi ďakujem, že sa môžem podeliť o moju skúsenosť. Keď som mala 19 rokov, diagnostikovali mi problém so štítnou žľazou. Po treťom bábätku som pribrala necelých 17 kg a nech som sa snažila akokoľvek hýbať, držali sa ma ako kliešť. Začala som cvičiť, no nepomáhalo mi to. Stále som sa cítila unavená, nemotorná a nech som sa snažila akokoľvek zdravo stravovať a hýbať sa, nešlo mi to. Po roku aj moja lekárka zhodnotila, že to nie je dobré a odporučila mi Metabolic balance ako riešenie mojich zdravotných problémov. Dlho som si o HEPPiApple čítala, rozprávala sa s mojím drahým a nakoniec som sa rozhodla, že nič iné mi už asi neostáva. Na moje naozaj veľké prekvapenie to zafungovalo už od začiatku. Veľkou oporou v tomto bola pre mňa moja pani trénerka a poradkyňa Lenka, ktorá ma naozaj veľmi motivovala už od začiatku. Na všetky stretnutia som sa veľmi tešila, boli kúzelné.

 

Po týždni som sa cítila lepšie, po dvoch som si všimla, že už nie som taká unavená a mám viac energie. A po pol roku som si mohla obliecť moje staré legíny a vrátila som sa k svojej pôvodnej veľkosti 38. Je pravda, že to malo aj iné pozitívne stránky. Mám čistejšiu pleť, ako som mala pred tým a čo je pre mňa najdôležitejšie, beriem oveľa menšiu dávku hormónov. Všetkým, ktorí váhajú, to naozaj veľmi odporúčam. Zistila som, že takýto spôsob stravovania mi viac ako veľmi vyhovuje, pretože som sa vďaka nemu naučila plánovať a byť viac kreatívna v kuchyni. To ocenili hlavne moji najmenší. Náš spoločný čas v kuchyni je farebnejší a zdravší – tak to zhodnotila moja Marínka. Metabolic balance je pre mňa zlomovým dňom v mojom živote a veľmi Vám prajem, aby ste ho mohli tiež takto spoznať.

Zaujal Vás príbeh Patrície? Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu alebo si vyskúšajte online diagnostiku.