Michal Krajčík – bežecký & kondičný tréner

Michal Krajčík – bežecký & kondičný tréner

Ahojte HEPPi fanúšikovia!

Volám sa Mišo a som športovec telom aj dušou. Šport ma bavil už od detstva a veľa ma za tie roky naučil. Vyše polovicu svojho života sa vrcholovo venujem orientačnému behu.Medzi najväčšie pretekárske úspechy v tomto športe radím 4 tituly dorasteneckého majstra Európy, 5. miesto z Juniorských majstrovstiev sveta a 25. miesto z Majstrovstiev sveta dospelých. Momentálne pôsobím aj ako reprezentačný tréner juniorského výberu Slovenska v orientačnom behu.

Okrem orienťáku som dosiahol viacero kvalitných výsledkov v cestných, horských a prekážkových behoch. Podarilo sa mi zabehnúť maratón na prvý pokus pod tri hodiny, prebehnúť trasu Tatranskej šelmy Ultra za 6:20 alebo umiestniť sa v Spartan race Beast na stupni víťazov.

Počas pätnástich rokov vo vrcholovom športe som nadobudol veľa užitočných vedomostí v oblasti tréningu, výživy a regenerácie. Okrem overených tréningových právd som nadšenec nových vedeckých objavov aplikovateľných v športe a výžive. Všetky tieto informácie a skúsenosti sa budem snažiť podať ďalej ako tréner v HEPPiApple, či už hobby športovcom, ale aj tým, ktorí miera k výkonnostným cieľom. Vidíme sa na tréningu! (Rezervuj si tréning s Mišom)