Metabolic Balance: Vízia programu

Vďaka dedičnosti je Váš metabolizmus úplne jedinečný. Podľa moderného výskumu neexistuje žiadny spôsob stravovania, ktorý by bol vhodný pre každého. Potraviny, po ktorých Váš priateľ/ka chudne, môžu u Vás vyvolať nadváhu, únavu a nebezpečenstvo ochorenia!

Program Metabolic Balance® je komplexný program pre úpravu metabolizmu. Vďaka prechodu na zdravú a vyváženú stravu prispieva k zlepšeniu zdravia a umožňuje šetrnú úpravu telesnej hmotnosti. K veľkej úspešnosti programu Metabolic Balance® prispieva v neposlednom rade aj to, že každý jednotlivý účastník Metabolic Balance® je počas celého programu jednotlivo alebo v skupinách sprevádzaný odborne vyškolenými certifikovanými poradcami z radov lekárov, lekárov alternatívnej medicíny či poradcov pre výživu.

S pomocou programu Metabolic Balance® nájdete v tomto širokom potravinovom spektre miesto, ktoré pomerom základných živín presne zodpovedá iba Vášmu geneticky podmienenému metabolizmu. V programe Metabolic Balance® získate všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete k úspechu na Vašej ceste za trvalým zdravím, mladosťou, vnútornou krásou a tiež fyzickú a duševnú harmóniou a vysnívanú váhu!

História

Autorom metódy Metabolic Balance ® je nemecký lekár internista Dr. Wolf Funfack a jeho tím. Od roku 2001 sa program Metabolic Balance ® s veľkým úspechom rozšíril takmer po celom svete ako jedna z najefektívnejších metód redukcie a udržania hmotnosti.