Metabolic Balance® mi zmenil zdravie a život – príbeh Edity (55)

Metabolic Balance® mi zmenil zdravie a život – príbeh Edity (55)

Ahoj všetci,

volám sa Edita a mám 55 rokov. Do programu Metabolic Balance® som sa dostala cez moju dcéru Barborku a jej priateľa Viktora. Moje časté sťažovanie sa na to, ako sa cítim, aká som unavená, ako sa mi zhoršuje psoriáza atď., ich priviedlo k tomu, že mi ukázali stránku HEPPiApple. Keďže som aj po operácii bedrových kĺbov, zníženie váhy by mi len prospelo. Po prečítaní prvých riadkov som sa rozhodla, že to skúsim. Dostala som sa k úžasnému poradcovi, Michalovi, ktorý mi odpovedal a odpovedá na každú moju otázku. Prešla som krvnými testami, dostala som svoj jedálniček a mohla som začať.

Po 2 mesiacoch som schudla neuveriteľných 15 kg. Ten pocit, prekvapené oči priateľov a kolegov sa nedajú opísať. Ale najdôležitejšie je to, že sa mi znížil tlak, cukor a psoriáza mi skoro úplne zmizla. Keďže rada bicyklujem, zistila som, že ešte aj na tom bicykli mi to ide ľahšie a pocit únavy sa úplne stratil. Som plná energie a chuti do života. Človeku sa zmení aj pohľad na svet, zrazu je všetko krajšie a veselšie.

V programe pokračujem ďalej, pretože doterajšie stravovanie mi vyhovuje. Priznám sa, že začiatky boli ťažké, ale postupne som získala skúsenosti v „inom“ varení, zvykla som si na menšie dávky a kilá sa strácali. Ale naozaj najdôležitejšie je to, že sa človek cíti oveľa zdravšie. Ďakujem mojej rodine, že ma v tejto ceste podporuje a drží mi palce. Bez nej by to nešlo. A samozrejme môjmu „guru“ Michalovi, ktorý ma týmto program sprevádza.  🙂

 

Predtým

 

Potom

 

Ak sa chcete o programe Metabolic Balance® dozvedieť viac a zistiť, či môže pomôcť aj Vám, neváhajte a dohodnite si u nás bezplatnú konzultáciu telefonicky na 0904 831 311 (Bratislava), 0904 738 156 (Košice) alebo nás kontaktujte e-mailom na info@heppiapple.sk.