Čo o programe Metabolic Balance hovoria naši spokojní zákazníci?

Spokojní klienti Metabolic Balance®

Pre program Metabolic Balance® som sa rozhodla hlavne pre svoje zdravotné problémy. Mám astmu a na jar a na jeseň ma trápil veľmi silný kašeľ. Brala som pravidelne lieky na štítnu žľazu a množstvo antibiotík. Keď som tohto roku koncom februára začala veľmi kašľať, začala som rozmýšľať nad nejakou prírodnou liečbou mojich problémov. Po dvoch týždňoch v Metabolic Balance® som prestala úplne kašľať a zdravotne sa cítim veľmi dobre. Popri tom som schudla 5 kg a naučila som sa veľa nových receptov. Pochopila som, že program je skôr školou zdravého života a plánujem v ňom zostať natrvalo :-).

Mary (42r., 5 detí a skvelý život :)

Odkedy si pamätám, bol som tučnučký chlapec. Počas ZŠ som sa aktívne venoval vodnému pólu a plávaniu, no k redukcii hmotnosti mi to nepomáhalo. Na strednej moje športové aktivity neprestávali, no slabá vôľa následne znamenala ďalšie naberanie kíl. Po nástupe na výšku som dostal príležitosť venovať sa volejbalu ako tréner a manažér tímu mestskej ligy. Počas kondičnej prípravy sa mi podarilo zhodiť hmotnosť na pekných 111 kg. Následne som objavil stravovací program Metabolic Balance®, začal som trénovať pod vedením Jara Sokola a po troch mesiacoch dosahujem krásne výsledky. Momentálne mám 105 kg a ideme ďalej!

Daniel

Približne pred rokom som sa rozhodla aktívnejšie venovať športovým aktivitám. Bolo to pre mňa veľmi náročné, keďže mi v tom bránila choroba, atypická pre môj vek a váhu – Dna. Vo veku 23 rokov a s váhou 53kg mi robilo problém vyjsť čo i len po schodoch. Lieky nasadené lekármi mi vôbec nevyhovovali, rozhodla som sa preto úplne zmeniť svoje stravovacie návyky. Nebolo to vôbec jednoduché, keďže som mala odmala problémy so žlčníkom a žalúdkom, dostávala som infúzie s liekmi od bolesti. Pár mesiacov na to som začala behávať a cvičiť pod vedením trénera Jarka. Počas behov a tréningov bol veľmi často spomínaný program Metabolic Balance®. Podľa programu sa stravujem takmer rok, zbavila som sa svojej nepríjemnej choroby a ďalších zažívacích ťažkostí, ktoré ma od mala trápili. Som veľmi šťastná, že jedlo pre mňa nie je konečne len potravou, ale aj liekom!

Janka

Čo je Metabolic Balance?

Spoznajte patentovaný, individuálny plán výživy, ktorý zabezpečí Vašu metabolickú rovnováhu.

Bezplatná online diagnostika
Vášho metabolického zdravia

POHLAVIE

ÚDAJE

VÁŠ SPÁNOK

“Spánok je najdôležitejšou súčasťou dňa, počas ktorej sa Vaše telo dokáže plne zregenerovať. Porucha spánku môže byť spôsobená aj metabolickou poruchou, ktorú Vám pomôžeme v rámci programu Metabolic Balance® vyriešiť.”

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Pri hodnotení, prosím, používajte bodové rozpätie od 1 do 5, pričom napríklad 1 — žiadna únava a 5 — veľmi silná únava, resp. orientujte sa podľa smajlíkov.
Ak si nie ste istý, Váš poradca Vám pri hodnotení pomôže.

VÁŠ DEŇ

“Príznaky metabolických problémov sú zväčša sprevádzané nedostatkom energie počas dňa. Váš metabolizmus nemusí premeniť prijaté živiny na energiu a preto sa môžete cítiť unavení. Ohodnoťte sa, kedy ste počas dňa najproduktívnejší a kedy máte dostatok energie.”

Kedy máte chuť športovať a vykonávať fyzickú aktivitu?
Počas dňa sa dokážete sústrediť na prácu?
Svieži a plný energie sa cítite?