Príprava a zvolenie si správneho obdobia so začatím s Metabolic Balance®.

Príprava a zvolenie si správneho obdobia so začatím s Metabolic Balance®.

Prečo je dôležité zamyslieť sa nad vhodným obdobím?

Ste plní nadšenia, očakavaní alebo zvedavosti a v hlave máte jedinú myšlienku – pustiť sa čo najskôr za svojím cieľom. To nás, samozrejme, veľmi teší a podporujeme Vás v tom, no majte, prosím, na pamäti, že ide o zmenu Vašich doterajších stravovacích návykov.  Preto je veľmi dôležité zvážiť obdobie, kedy začať. Ide o takzvané adaptačné obdobie. Nesprávne naplánovaný začiatok, ktorý môže sprevádzať stres či iné obmedzenia, môže mať za následok to, že s Vaším jedálničkom začnete podvedome bojovať a nadšenie, ktoré ste z neho mali na začiatku Vás postupne opustí. Vtedy je už len veľmi tenká hranica k vráteniu sa k pôvodnému spôsobu stravovania. 

Metabolic Balance® a jeho pestrosť potravín by Vás mala baviť a tešiť. Ak budete mať pre začatie tohto spôsobu stravovania pohodu, pokoj a čas a budete vedieť, aké „nástrahy“ Vás počas prvých týždňov čakajú, viete si vopred pripraviť plán, a tak jednoduchšie zvládnuť sabotujúce situácie.

Kedy by ste si teda mali zvoliť svoj deň D? Odpoveď je: čo najskôr po odovzdaní plánu, ALE!… kedže chceme predísť „pošmyknutiu“, odporúčame Vám premyslieť si, čo Vás v nasledujúcich 16 dňoch čaká. Môže ísť napríklad o situácie, ako sú: dovolenka, svadba, oslava narodenín či väčší športový výkon. Všetky tieto udalosti môžu mať rovnaký následok – vybočenie z Vášho plánu, čo by sa počas prísnej fázy, kedy je dôležité dodržiavať plán na 100%, stať nemalo. Aj keď si poviete, že máte pevnú vôľu, práve v týchto situáciach na Vás môžu dôjst abstinenčné príznaky, prísna fáza sa preruší a Vy budete musieť začať odznova.

Na druhej strane však, ak je Váš kalendár plne nabitý rôznymi udalosťami, deň, kedy začať, určite neodkladajte. To by ste nezačali asi nikdy… Práve pre takéto situácie je tu Váš poradca, ktorý sa Vám bude snažit pomôcť sa čo najjednochušie s nástrahami popasovať a spolu nájdete riešenie na rôzne situácie.

Tak hurá do toho a vydržte! Vyplatí sa to! Pretožo disciplinované správanie v prvých týždňoch Vám zaručí, že sa budete môcť s hrdosťou pozerať na svoje prvé úspechy . A nezabudnite, nejdete držať diétu, chystáte sa zmeniť svoj životný štýl!

Ak sa chcete o výživovom programe Metabolic Balance® dozvedieť viac, dohodnite si u nás bezplatnú konzultáciu telefonicky na 0904 831 311 (Bratislava), 0904 738 156 (Košice) alebo vyplňte registračný formulár.


Minimálna hodnota objednávky pre donášku v rámci e-shopu je 6 EUR! Skryť