JARNÁ AKCIA pre klientov Metabolic Balance

JARNÁ AKCIA pre klientov Metabolic Balance

V HEPPiApple sa snažíme našich klientov viesť a smerovať k prevencii v oblasti zdravia vhodným individuálnym stravovaním, pravidelným pohybom a regeneráciou, to všetko na jedom mieste a pod dohľadom profesionálneho HEPPi Tímu.

Pre všetkých účastníkov programu na úpravu metabolizmu Metabolic Balance sme teraz pripravili aj špeciálnu akciu na cvičenie, keďže pohyb po uplynutí prísnej beztukovej fázy viac než odporúčame, nehovoriac o tom, že leto je tu už o pár týždňov :-).

Ponúkame Vám komplexné tréningy s vlastnou váhou zamerané na všetky svalové skupiny, na ktorých spolu rozvíjame Vašu vytrvalosť, silu, kĺbovú pohyblivosť, rýchlosť, koordináciu, rovnováhu či presnosť. Kombinujeme rôzne cvičebné metódy a spolu tak pracujeme na Vašej výkonnosti a krásnej postave

Ciele našich tréningov sú aj:

  • zapojenie maxima svalových vlákien
  • zlepšenie svalovej sily a vytrvalosti
  • získanie alebo udržanie fyzickej kondície
  • odstránenie svalových disbalancií a problémov pohybového aparátu

Aké výhody Vám ponúka cvičenie s nami:

  • pestrosť, obmieňanie cvikov, využívanie množstva rozličných cvičebných pomôcok
  • maximálna kapacita 8 ľudí
  • individuálnosť a osobný prístup trénera ku každému klientovi

Či už k nám prichádzate prvýkrát, alebo už naším klientom ste, využite do 30.6.2018 možnosť získať 1 tréning navyše  a úvodný tréning ZDARMA pri zakúpení 10 tréningov. Spolu teda až 12 kvalitných cvičení za cenu desiatich, a to vždy pod dohľadom našich profesionálnych trénerov.

Rezervujte si svoju hodinu hneď teraz.

Bratislava https://heppiapple-bratislava.isportsystem.sk/

Košice https://heppiapple-kosice.isportsystem.sk/

Ak máte akékoľvek otázky k programu Metabolic Balance či iným našim službám alebo si chcete dohodnúť úvodnú bezplatnú konzultáciu, kontaktujte nás telefonicky na +421 904 831 311 (Bratislava), +421 904 738 156 (Košice) alebo e-mailom na info@heppiapple.sk.

Tešíme sa na Vás