Be fit ...

Ponúkame Vám kvalitné indoor, ale i outdoor tréningy pod vedením profesionálne vyškolených trénerov, ktoré sú k dispozícii každý deň v týždni!

Tréning zameraný na všetky svalové skupiny. Ide o komplexnú a vysoko kreatívnu formu tréningu vytrvalostnej sily. Kombinujeme rôzne tréningové metódy pre všestranný rozvoj, či už po výkonnostnej, alebo po vizuálnej stránke. Naše tréningy preto nie sú jednostranne zamerané, ale snažíme sa rovnomerne rozvíjať vytrvalosť, silu, kĺbovú pohyblivosť, výbušnosť, rýchlosť, koordináciu, rovnováhu a presnosť. Na cvičenie používame vlastnú váhu a cvičebné pomôcky, ako sú TRX systém, BOSU lopty, medicinbaly, švihadlá, expandery, rebríky, jednoručky, kettbelly, fit-lopty a iné. Ciele tréningov: zapojenie maximálneho počtu svalových skupín, nárast svalovej sily a vytrvalosti v sile, získanie alebo udržanie fyzickej kondície,rovnomerné zaťaženie a odstránenie slabých článkov pohybového aparátu, prevencia zranení a zlepšenie kvality každodenného života. Výhody tréningov: pestrosť, obmieňanie cvikov,rôznorodosť a primeranosť, maximálna kapacita 8 ľudí v skupine, individuálny prístup ku každému klientovi a najmä kvalifikovaný, motivujúci a dobre naladený tréner. Naplánuj si svoj tréning podľa rozvrhu.
Či už patríte k začiatočníkom, alebo pokročilým, ponúkame Vám možnosť bežeckých tréningov, ktoré sú sprevádzané kvalifikovaným trénerom. Naše bežecké tréningy sa vyznačujú predovšetkým: primeranosťou a postupnosťou, posilňovaním pohybového aparátu, zlepšením flexibility a elasticity svalov a šliach, kontrolou správneho dýchania a dôrazom na správnu techniku behu.
V spolupráci s našimi trénermi Vám ponúkame tvorbu tréningových plánov podľa individuálnych potrieb klienta. Keďže ide o individuálny tréningový plán, jeho tvorbe predchádza úvodné stretnutie - osobná konzultácia s klientom. Počas tejto konzultácie sa vytýčia krátkodobé a dlhodobé ciele, zanalyzuje sa anamnéza klienta (výška, váha, vek, stupeň kondície, aktuálna strava, zdravotné problémy a pod.) Vytvorený plán je možné absolvovať za pomoci osobného trénera, ale tiež individuálne.
Pre tých, ktorým časový rozvrh našich skupinových cvičení nevyhovuje alebo potrebujú špeciálny tréning prispôsobeý ich potrebám, ponúkame možnosť indviduálneho tréningu

Máte záujem prihlásiť sa na tréning? Urobte to online pomocou nášho rezervačného systému.

Rezervačný systém Košice

Rezervačný systém Bratislava

Platnosť 10-vstupovej permanentky je 3 mesiace od jej zakúpenia. V prípade, že ste sa prihlásili na tréning, no nedostavili ste sa alebo ste Vašu rezerváciu nestihli zrušiť, vstup Vám bude z permamentky riadne odpočítaný. 

Nevyhovujú Vám časy? Ponúkame Vám možnosť individuálnych tréningov alebo sa vieme dohodnúť na skupinovom tréningu aj v inom čase. Kontaktujte nás e-mailom na info@heppiapple.sk, telefonicky na +421 904 831 311 (Bratislava), +421 904 738 156 (Košice) alebo vyplňte kontaktný formulár:

Bratislava

Košice

Náš tím - Košice


Warning: Illegal string offset 'kosice' in /nfsmnt/hosting1_2/c/d/cd975386-a708-487c-8e3a-b04036c5d534/heppiapple.sk/web/wp-content/plugins/porto-shortcodes/templates/porto_members.php on line 57
Adam Gurský Kondičný tréner
Katarína Potemrová Area manager Košice, Poradca pre výživu
Petra Štefková Poradca pre výživu
Michal Krajčík Poradca pre výživu
Eva Čepová Poradca pre výživu

Náš tím - Bratislava


Warning: Illegal string offset 'bratislava' in /nfsmnt/hosting1_2/c/d/cd975386-a708-487c-8e3a-b04036c5d534/heppiapple.sk/web/wp-content/plugins/porto-shortcodes/templates/porto_members.php on line 57
Radovan Hadža Kondičný tréner, bežecký tréner
Vanda Zajacová Area manager Bratislava, Poradca pre výživu
Renáta Chudinová Kondičný tréner, poradca pre výživu
Ivka Pastoreková Masér, fyzioterapeut, tréner SM systém, poradca pre výživu
Viki Zajacová Poradca pre výživu, kondičný tréner, bežecký tréner