Čo mi priniesol program Metabolic Balance® – rozhovor s p. Barborou, ktorá schudla po 4 mesiacoch 20 kilogramov

Čo mi priniesol program Metabolic Balance® – rozhovor s p. Barborou, ktorá schudla po 4 mesiacoch 20 kilogramov

Program Metabolic Balance® ma tisíce spokojných klientov nie len na Slovensku, ale aj po celom svete. Okrem mnohých pozitív v oblasti zlepšenia zdravia, ktoré program prináša, patrí medzi časté skúsenosti klientov taktiež úbytok hmotnosti. O svoj príbeh a nadšenie sa s vami rozhodla podeliť p. Barbora, ktorá má 27 rokov a patrí k ďalším spokojným zákazníkom HEPPiApple.Príbeh p. Barbory: „ Poznáte ten pocit, keď sa dívate na svoju fotografiu a nechcete veriť, že sa na nej nachádzate práve vy? Ja som tento pocit zažila pred štyrmi mesiacmi, kedy som si prezerala fotky z prvých tohtoročných výletov v prírode…

Ako každá žena s kilami naviac som sa začala ospravedlňovať sama pred sebou, výhovorkami typu: asi na tej fotke zle pózuješ, to tričko má farbu, ktorá ťa rozširuje, tak ako kamera aj fotoaparát rozširuje a podobne.

 

barbora_1barbora_2

Avšak tieto obhajoby mi vôbec nepomohli. Začala som si všímať sama na sebe, že ledva vládzem vyšliapať dve poschodia v paneláku, nieto ešte dobehnúť v poslednej sekunde na autobus.

Najväčší zlom vo mne nastal, keď som si kupovala oblečenie a v skúšobnej kabínke som sa ledva zmestila do nohavíc čísla 46! Ešte aj vtedy som sa snažila obhájiť sa sama pred sebou, že tie nohavice majú určite zlý strih, ale vôbec to nepomohlo. Niečo mi v hlave dookola hučalo „postav sa na váhu a zobuď sa konečne!“

Po príchode domov som to aj urobila. Takýto výsledok by ma ani vo sne nenapadol. Na displeji váhy sa ukázalo číslo 110 kg. Doslova som zamrzla. Začala som rozmýšľať, čo s tým. Samozrejme v dnešnej dobe počítačov vám ihneď napadne kamarát Google.

Internet je naozaj preplnený návodmi a receptami, ako zaručene schudnúť za týždeň za dva. Niekoľko tipov som aj vyskúšala, ale boli absolútne bez efektu. Aj po dvoch týždňoch váha ukazovala to isté číslo…

Zdôverila som sa teda mojim najbližším známym s mojim problémom, ktorý sa mi vtedy zdal nevyriešiteľný.

Vďaka tomu, že som sa otvorila novej možnosti zmeniť si život od základu, sa mi otvorila cesta, cesta s programom Metabolic balance® po ktorej kráčam dodnes, po ktorej budem kráčať aj do budúcna, keďže ešte nie som ani v polovici cesty k cieľu, ale výsledky sú už teraz viditeľné a konečne sa aj ja začínam cítiť deň čo deň lepšie.

Táto cesta začala v mojej hlave. Uvedomila som si, že moje stravovanie nieje ani zďaleka ideálne. Doteraz som si myslela, že jesť dvakrát denne do sýtosti je vporiadku a zahnať hlad tabuľkou čokolády nemôže byť až také zlé. V prvom rade som zmenila toto myslenie a naučila som sa počúvať svoje telo. Začala som sa svojej strave venovať každý deň. Začala som jesť trikrát denne s odstupom piatich hodín, pridala som do jedálnička viac ovocia a zeleniny, vyberám si kvalitnejšie a plnohodnotné potraviny, avšak v menšom množstve ako doteraz a samozrejme, najdôležitejšou súčasťou môjho nového života sa stala čistá voda.

Moje prvotné obavy z toho, že budem hladná, nervózna a slabá sa nenaplnili. Už po prvom týždni, kedy som sa na váhu postavila každé dva dni, som mohla vidieť ako idú kilá dole. Je to naozaj skvelý pocit. Po prvom mesiaci som si zrazu mohla kúpiť o jednu konfekčnú veľkosť menšie oblečenie a po troch mesiacoch o dve. Váha mi po štyroch mesiacoch ukazuje o dvadsať kilogramov menej ako na začiatku a čo je najpodstatnejšie, cítim sa znovu plná energie a radosti zo života.

barbora_3barbora_4

Aj keď mám pred sebou ešte veľa práce, už teraz si užívam komplimenty od mojich blízkych a kolegov v práci, ktorí sú prekvapení z toho, ako sa mením z týždňa na týždeň a z mesiaca na mesiac.

Po dlhom čase mi robí radosť každý môj nový deň.  J

S pozdravom Barbora J