Metabolic Balance: O programe

Buďte zdraví, aktívni a fit so špeciálne navrhnutým patentovaným individuálnym plánom výživy pre Vaše dokonalé zdravie a fyzickú krásu- Metabolic Balance®

Podporuje a celkovo zlepšuje zdravotný stav (1)

Výhody programu Metabolic Balance ®
Žiadne počítanie kilojoulov, ale individuálny zoznam potravín s hmotnosťou a návodom, ako ich kombinovať
Žiadne zázračné produkty, koktaily, či prášky na chudnutie, ale cielene vyberané a bežne dostupné, prevažne regionálne potraviny
Zohľadnenie nových vedeckých poznatkov o vplyve výživy na ľudské zdravie
Efektívny pokles inzulínovej rezistencie a s tým súvisiace zlepšenie zdravotného stavu

Ako pôsobí Metabolic balance®
Váš individuálny plán spojí Vašu osobnú „chémiu tela“ s patričnou „chémiou potravín“ – v tele tak následne nastane metabolická rovnováha. Telu sa nielenže dodajú všetky potrebné živiny a minerály, ale omnoho dôležitejšie je to, že prijímate presne tie živiny, ktoré Vaše telo potrebuje, aby sa látková výmena dostala do rovnováhy.

V akom prípade by som sa mal programu zúčastniť?
Účasť programu je zmysluplná a vhodná, ak hľadáte trvalé riešenie problémov s Vašou hmotnosťou a chcete zdravo chudnúť alebo máte zdravotné problémy súvisiace s nesprávnymi stravovacími návykmi. Ak teda chcete byť nezávisle na veku, fit, plní energie a v dobrej forme – Metabolic balance® je pre Vás komplexným riešením.

Indikácie
Nadváha, obezita, metabolický syndróm, steatóza pečene, prediabetes, mentálna anorexia a bulímia, prevencia civilizačných ochorení, predmenštruačný syndróm, klimakterické ťažkosti.

Podporná terapia pri:

diabetes mellitus ll., esenciálnej hypertenzii, syndróme polycystických ovárií, pacientkach po resekcii karcinómu prsníka alebo maternice, predzápalových stavoch a degeneratívnych ochoreniach (napr.: artropia, ateroskleróza a iné), autoimunitných ochoreniach (napr.: roztrúsená skleróza, autoimunitné zápaly štítnej žľazy, diabetes mellitus I.), alergiách (astma, ekzémy a i.), únavovom syndróme, celiakii, intolerancii laktózy.

SKÚSENOSTI NAŠICH KLIENTOV

Štítna žľaza a Metabolic Balance – príbeh Patrície (30)

Histamínová intolerancia – príbeh Moniky

Metabolic Balance a mamičky po pôrode – príbeh Viki

Dočkal som sa! Koneče som schudol a chudnem ďalej – príbeh Štefana

Metabolic Balance ma naučil “chytať ryby” – príbeh Evy

Metabolic Balance mi zmenil zdravie a život – príbeh Edity

 

Kondraindikácie
Akútne chorí pacienti, tehotné a dojčiace ženy, deti mladšie ako 8 rokov, osoby so zlyhávajúcou funkciou obličiek a pečene.